Ekstraklasa
zaufali nam

Dušan Kuciak
Legia Warszawa

legia warszawa

Ocena: 5/5


Paweł Lenarcik
GKS Bełchatów

gks bełchatów

Ocena: 5/5


Jakub Szmatuła
Piast Gliwice

piast gliwice

Ocena: 5/5


Dobrivoj Rusov
Piast Gliwice

piast gliwice

Ocena: 5/5


Kamil Lech
Ruch Chorzów

ruch chorzów

,,Aktualnie bronię w rękawicach Regio Giga Grip Roll ich największą zaletą jest naturalna powierzchnia lateksowa. Co do wytrzymałości rękawicy nie mam najmniejszych uwag pomimo, że jestem osobą która nie dba o ich powierzchnię w trakcie treningu. Rękawice są dobrze dopasowane do dłoni, a grubość gąbki jest idealnie dobrana. Mimo iż zapięcie rękawicy jest dobre brakuje mi alternatywy- elastycznego bandażu. Całość wykonania oceniam na 5."

Ocena: 5/5


Matúš Putnocký
Ruch Chorzów

ruch chorzów

Ocena: 5/5


Wojciech Skaba
Ruch Chorzów

ruch chorzów

Ocena: 5/5


Jakub Wrąbel
Śląsk Wrocław

śląsk wrocław

Ocena: 5/5


Grzegorz Sandomierski
Zawisza Bydgoszcz

zawisza bydgoszcz

,,Rękawice Regio od początku tego sezonu towarzyszą mi w meczach. Jestem z nich bardzo zadowolony, przede wszystkim rzep jest bardzo mocny, co sprawia, że nie trzeba poprawiać, odpinać i zapinać rękawicy w trakcie meczu czy treningu. Są bardzo wygodne, co sprawia, że chwyt jest pewniejszy. Pianka jest wysokiej jakości, sprawdza się na suchej nawierzchni jak i w deszczu. Generalnie rękawicę są jak najbardziej na piątkę!"

Ocena: 5/5


Damian Węglarz
Zawisza Bydgoszcz

zawisza bydgoszcz

,,Z firmą Regio mam styczność od ponad roku. Przez moje ręce przewinęło się już kilkanaście par od Giga Grip po Aqua i FreeStyle. O sprzęcie mogę się wypowiadać w samych superlatywach. Zaczynając od pianki są to najgrubsze rękawice w jakich kiedykolwiek grałem i muszę powiedzieć ,że trafiłem bardzo dobrze bo właśnie grubsze latexy preferuję. Pianka Giga dobrze sprawuję się również na mokrej nawierzchni także tutaj też duży plus. Rękawice dobrze dopasowują się do dłoni. Miłym zaskoczeniem był dla mnie pasek zapięcia rękawic. Jest on bardzo dobrze dopasowany i nie wystaje poza obręb rękawicy."

Ocena: 5/5


Tomasz Loska
Górnik Zabrze

górnik zabrze

Ocena: 5/5


Sebastian Madejski
Podbeskidzie Bielsko-Biała

podbeskidzie bielsko-biała

,,Z rękawic jestem na prawdę bardzo zadowolony. Stosunek jakości do ceny jest bardzo dobry. W skali 1-5 daje 5, Największą zaletą rękawic regio jest na pewno pianka giga która jest dla mnie optymalna w każdych warunkach pogodowych i jest bardzo trwała."

Ocena: 5/5